О нас

Компанія Мастек Електронікс ЛТД є офіційним дистриб'ютором світових провідних виробників електроніки - STMicroelectronics, NXP Semiconductors, AMPLEON, WeEN. На європейському та американському ринках ці компанії вже давно завоювали довіру клієнтів, і їхня продукція користується величезним попитом. Ми раді надати комплектуючі від цих виробників українському покупцю.

Виробники, з якими ми співпрацюємо:

·        STMicroelectronics  один із найвідоміших європейських виробників мікроелектроніки та напівпровідників, що завоював популярність завдяки бездоганній якості продукції. Штаб-квартира розташована у Швейцарії

·        NXP Semiconductors – була заснована відомим концерном Philips. Основний рід занять компанії – виробництво напівпровідників. Номенклатура виробів виробника включає майже всі види напівпровідників від діодів до повної лінійки мікроконтролерів.

·       Створена в 2015 році, компанія АMPLEON продовжує 50-річний шлях лідера в сегменті високочастотних підсилювачів потужності. Відділення від компанії NXP Semiconductors відбулося для того, щоб повністю розкрити потенціал та спрямувати всю енергію, весь накопичений досвід та знання на розвиток радіочастотного сегменту ринку. Більше 1250 співробітників компанії Амплеон у всьому світі працюють, щоб задовольнити найвищі вимоги своїх клієнтів. У своєму портфоліо компанія Ampleon має і пропонує різноманітну продукцію, а також інноваційні рішення для застосування в різних областях: стільникові базові станції, радіо / теле / ​​трансляція, радари, контроль польотів, приготування їжі, лазери в промисловості та медицині.

·       WeEn Semiconductors Co., Ltd  є глобальним спільним підприємством між NXP Semiconductors N.V та Beijing JianGuang Asset Management Co. Ltd. (JAC Capital). WeEn Semiconductors був офіційно відкритий 19 січня 2016 року з діловим та операційним центром, розташованим у Шанхаї, Китай. Будучи ключовим гравцем в індустрії напівпровідників, WeEn поєднує передові технології біполярних напівпровідників і потужний ресурс JAC Capital в китайській обробній промисловості і каналах збуту. Ми зосередилися на розробці повного портфеля провідних у галузі напівпровідників, у тому числі кремнієвих випрямлячів, силових діодів, високовольтних транзисторів, які широко використовуються в автомобільній, телекомунікаційній, комп'ютерній та побутовій електроніці, інтелектуальних побутових приладах.
 
Причини, через які вибирають нас
 
· Багаторічний досвід роботи. За час існування компанії ми сформували оптимальну систему співпраці з клієнтами, завдяки якій ви витрачаєте на придбання товару мінімум сил та часу.
 
· Будучи офіційним дистриб'ютором вищезгаданих компаній, Мастек пропонує своїм клієнтам радіодеталі за мінімальними цінами. Тому, купивши у нас вироби, ви значно заощадите свій бюджет.

·     Компанія Мастек Електронікс також повною мірою надає технічну підтримку для наших клієнтів, в яку, зокрема, входить забезпечення довідкової літератури, надання зразків нових компонентів електроніки, а також інформація про зняття з виробництва тих чи інших моделей.

 
· Для постійних клієнтів у нас є гнучкі системи знижок та спеціальні цінові пропозиції

Ми надаємо нашим партнерам можливість придбати електроніку як окремих комплектуючих, так і цілими наборами, призначеними для реалізації необхідних проектів. При організації поставок «під проект» (забезпечення серійного виробництва) ми готові зареєструвати цей проект у виробників та отримати від них спеціальні ціни на радіодеталі та забезпечити при цьому найкраще співвідношення ціна/якість. Також на нашому сайті ви можете дізнатися про останні новини від наших партнерів-виробників – STMicroelectronics, NXP Semiconductors, AMPLEON, WeEN

Ми запрошуємо виробничі підприємства, а також організації та компанії зацікавлені в реалізації електроніки до довгої, плідної та взаємовигідної співпраці.