Новые поступления
BLF989EU
8610.00 грн.
STM32F030C8T6TR
41.00 грн.
Фильтр

Производители:

Skyter

Вид: Список / Сетка
Сортировка:
На странице:
Skyter™ 3D HD - DVB-T recorder на базе Linux - фото
" Спутниковый ресивер имеет один DVB-T тюнер и два DVB-S2 приемника. Кроме того, в комп..
Цена: 0.00 грн.
Без НДС: 0.00 грн.
Skyter

Супутникові ресивери є пристрої, які використовуються з метою прийому сигналів радіо та супутникового телебачення. Сучасні прилади мають різноманітний функціонал. Наприклад, супутникові ресивери HD приймають канали з різним кодуванням SD і HD, інші моделі здатні приймати лише відкриті канали SD або відкриті канали SD і HD.
 
Є і ресивери, які включають вбудований картоприймач з модулем умовного доступу, що має певне кодування. Завдяки цьому вдається встановити ліцензійну картку конкретного оператора.
 
Виробники випускають різні види пристроїв: HD ресивери, FTA ресивери, ресивери з емуляторами та картоприймачами або без них, а також пристрої на Linux.
 
Якщо вам необхідні супутникові ресивери купити, ознайомтеся попередньо з їхніми типами та особливостями.
 
Наприклад, FTA ресивери здатні приймати лише безкоштовні відкриті канали без кодування. Серед таких моделей знайдуться пристрої, які приймають лише SD канали у форматі DVD-S та MPEG2, але є й прилади, що дозволяють приймати безкоштовні канали у форматі MPEG4, HD та DVD-S2.
 
Ресивери, що працюють на операційній системі LINUX, мають відкритий код програм, завдяки чому за допомогою їх можна встановити додаткові плагіни та модулі, що роблять ресівер багатофункціональним медіацентром. Якщо модель приладу містить картоприймач та використовує емулятори кодувань, можна працювати з ліцензійними картками всіх операторів.
 
Варто відзначити, що пристрої з емуляторами бувають із закритим або відкритим вихідним кодом, вони працюють із форматом SD або HD.
 
Існують мультимедійні пристрої, які дозволяють записувати ефірні програми на жорсткий диск і виконувати ряд інших дій.
 
Якщо ви шукаєте супутникові ресивери, Київ - величезне місто і вам не важко знайти цікаві для вас пристрої. З іншого боку, звернувшись до співробітників інтернет-магазину, ви заощадите свій час, адже на нашому сайті представлені моделі пристроїв, які підійдуть для будь-яких вимог та завдань.
 
ТБ тюнер встановлюють на супутникове обладнання з метою перетворення та обробки сигналів, що надходять, в телевізійне зображення.
 
 
 
Класифікація ТБ тюнерів
 
 
 
Як і телевізори, ТВ тюнери можуть відрізнятися наскільки можна прийому цифрових чи аналогових каналів. Слід врахувати, що один і той же пристрій може приймати не тільки цифрові або аналогові канали, але і поєднувати обидві функції.
 
1. Аналогові устрою. Служать з метою прийому кабельних та ефірних аналогових каналів. Перед покупкою необхідно переконатися, що прилад може підтримувати певні відеостандарти – NTSC, SECAM, PAL. Зверніть увагу на аудіостандарти. Обов'язково повинні бути присутніми B/G і D/K стандарти.
 
2. Цифрові устрою. Їхнє головне завдання полягає у прийомі радіостанцій та телеканалів, які транслюються у цифровому форматі. Примітно, що така трансляція може здійснюватися не тільки з телевежі, але і з супутника, кабельною мережею і т.д. Але особливу увагу слід звернути на той факт, що для кожного конкретного випадку потрібний ТВ тюнер з певними стандартами. До того ж важливо передбачити можливість перегляду телебачення у високій якості HDTV, яке поєднує в собі ідеальний звуковий супровід та зображення.
 
Перш ніж придбати той чи інший пристрій, слід уважно вивчити його можливості. Тільки в такому випадку воно забезпечуватиме всі ваші потреби та відповідатиме вимогам. Якщо вам необхідно ТВ тюнер купити, звертайтесь до наших спеціалістів або робіть замовлення безпосередньо на сайті.