WeEN

Створення майбутнього у виробництві біполярних напівпровідників WeEn.
 
WeEn Semiconductors Co., Ltd, є глобальним спільним підприємством між NXP Semiconductors N.V та Beijing JianGuang Asset Management Co. Ltd. (JAC Capital). WeEn Semiconductors був офіційно відкритий 19 січня 2016 року з діловим та операційним центром, розташованим у Шанхаї, Китай.
WeEn Semiconductors зареєстрований у місті Наньчан, яке є столицею провінції Цзянсі, Китай. Він повністю володіє дочірніми компаніями та філіями у місті Цзилінь для біполярного виробництва, у Шанхаї та Сполученому Королівстві для науково-дослідної та виробничої підтримки, у Гонконгу з продажу та у багатьох інших країнах для продажу та обслуговування клієнтів.
Будучи ключовим гравцем в індустрії напівпровідників, WeEn поєднує передові технології біполярних напівпровідників і потужний ресурс JAC Capital в китайській обробній промисловості і каналах збуту. Ми зосередилися на розробці повного портфеля провідних у галузі напівпровідників, у тому числі кремнієвих випрямлячів, силових діодів, високовольтних транзисторів, що широко використовуються в автомобільній, телекомунікаційній, комп'ютерній та побутовій електроніці, інтелектуальних побутових приладах.
 
Сайт виробника www.ween-semi.com